Pokládání koberců

Nový koberec bude součástí prostředí, ve kterém žijete nebo pracujete. Proto je potřeba uváženě vybrat správný typ koberce, vzhledem k účelu který má splňovat, dle míry odolnosti (odolnost proti vznícení apod.) a zátěžovosti. Pokládáme nové koberce, zajistíme odvoz starých koberců vč. přípravy a zarovnání podkladové plochy. 

Podlahové krytiny, které si vyberete, k vám přijedeme zaměřit, zajistíme dopravu nových koberců, odstranění starých koberců a nové koberce položíme vč. manipulace s nábytkem. Stačí nám napsat název, výrobce a číslo vybraného koberce.

Dále zajistíme výrobu, obšití a instalaci soklů kobercovými krytinami na míru.

Bytové koberce

V nabídce je široká škála provedení v různých barvách a designu, v praktických šířkách od nejlevnějších až po luxusní.

 

Zátěžové koberce

Pro kancelářské prostory, hotely a bankovní domy jsou určeny reprezentativní krytiny s vysokými nároky na praktičnost a kvalitu.
 

Běhouny

U nás najdete v různých šířích a barvách s určením do chodeb, hal a jako krytina schodů.

 

Objektové čtverce

Vybírat můžete i z vysoko-zátěžových koberců na speciálních podložkách v provedení velur i smyčka určených do hal, kanceláří a chodeb s možností změny umístění.

 

Kusové koberce

Chcete zútulnit a oživit svůj domov? Nechte se inspirovat na naší prodejně! Předvedeme vám kusové koberce v různých velikostech, bohaté barevné škále, aktuálních designech a materiálovém provedení od nejlevnějších umělých vláken až po vlněné klasické a originální luxusní.